Firkantskydning

Resultater 3. marts i Frejlev-Vantore

 

børne

 

 

1                   Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007

127385

Diana Mortensen

BK1

199/10

197/05

396/15

123654

Freya Kristensen

BK2

197/07

197/07

394/14

102291

Kristian Boesen

BK2

199/10

198/07

397/17

133803

Annika Løje

BK2

200/11

190/02

390/13

Total

 

 

 

 

1577/59

2

Øster Ulslev

124622

Skytteforening 23-016

Jeppe Jensen

 

 

BK2

 

 

199/10

 

 

199/07

 

 

398/17

 

120225

Oscar P. Kristensen

BK1

197/05

198/09

395/14

 

104598

Niclas Aalborg Jepsen

BK2

197/08

196/09

393/17

 

130641

Agnethe Ringsing

BK2

196/04

195/04

391/08

 

Total

 

 

 

 

1577/56

 

3 Ravnsborg Skytteforening 23-008

128562

Mikkel Johansen

BK1

196/05

196/11

392/16

125344

Rasmus Nielsen-Borup

BK2

192/05

197/10

389/15

133776

Mikkel Henriksen

BK3

196/06

198/06

394/12

128935

Christian Heising

BK3

195/03

188/04

383/07

Total

 

 

 

 

1558/50

mix

 

 

 

 

 

 

 

1 Ravnsborg Skytteforening 23-008

120122

Melika Andersen

J1

200/10

200/08

400/18

111680

Emil M. Jørgensen

J1

197/04

199/11

396/15

124029

Kenni Høj

J1

197/09

200/07

397/16

113898

Kevin Rej

J2

199/11

196/07

395/18

118508

Renè Nielsen

VÅ1

197/10

197/07

394/17

90322

Allan Frost

VÅ1

197/07

197/06

394/13

Total

 

 

 

 

2376/97

 

2 Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007

102283

Isabel Boesen

J2

191/04

192/06

383/10

54037

Karl Andersen

SE3

177/03

166/00

343/03

122286

Henrik Mikkelsen

VÅ2

189/05

197/06

386/11

54053

Sonny Strange

VÅ2

196/07

193/04

389/11

54024

Conni Janosz

VÅ3

191/01

190/01

381/02

130853

Karina Andersson

VÅ3

190/02

191/04

381/06

Total

 

 

 

 

2263/43

stilling

 

 

 

 

 

 

 

1 Ravnsborg Skytteforening 23-008

118509

Karina Nielsen

US2

175/00

183/02

358/02

111722

Line Munk-Knudsen

US2

187/03

183/03

370/06

 

 

 

53807

Henrik Leon Hansen

VS2

184/01

177/00

361/01

53860

Birgitte Nielsen

VS2

189/02

183/02

372/04

Total

 

 

 

 

1461/13

 

2                   Frejlev-Vantore Skytteforening 23-007

102290

Kim Boesen

VS2

180/01

181/01

361/02

115056

Mikkel Nielsen

US2

175/00

174/00

349/00

54015

Kasper Kristensen

VS3

177/02

176/00

353/02

54013

Kent Boesen

VS3

175/01

178/02

353/03

Total

 

 

 

 

1416/07

 

1

127385

Diana Mortensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

199/10

197/05

396/15

2

120225

Oscar P. Kristensen

Øster Ulslev Skytteforeni..

197/05

198/09

395/14

3

128562

Mikkel Johansen

Ravnsborg Skytteforening ..

196/05

196/11

392/16

 

 

Individuelle resultater: Riffel, 15m - Mesterskab BK1

 

 

 

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1

124622

Jeppe Jensen

Øster Ulslev Skytteforeni..

199/10

199/07

398/17

2

102291

Kristian Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

199/10

198/07

397/17

3

123654

Freya Kristensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

197/07

197/07

394/14

4

104598

Niclas Aalborg Jepsen

Øster Ulslev Skytteforeni..

197/08

196/09

393/17

5

130641

Agnethe Ringsing

Øster Ulslev Skytteforeni..

196/04

195/04

391/08

6

117249

Rasmus Clausen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

195/06

195/07

390/13

7

123652

Anna Hansen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

195/05

195/07

390/12

8

133803

Annika Løje

Frejlev-Vantore Skyttefor..

200/11

190/02

390/13

9

125344

Rasmus Nielsen-Borup

Ravnsborg Skytteforening ..

192/05

197/10

389/15

10

124623

Johan Ringsing

Øster Ulslev Skytteforeni..

193/06

195/07

388/13

 

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1

133776

Mikkel Henriksen

Ravnsborg Skytteforening ..

196/06

198/06

394/12

2

128916

Siw Aalborg Jepsen

Øster Ulslev Skytteforeni..

191/02

196/04

387/06

3

130636

Oliver Romme

Øster Ulslev Skytteforeni..

190/03

195/06

385/09

4

117248

Mille Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

191/06

194/05

385/11

5

130638

Gustav L. Hansen

Øster Ulslev Skytteforeni..

192/04

193/05

385/09

6

124725

Lukas Kristensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

189/04

195/07

384/11

7

128935

Christian Heising

Ravnsborg Skytteforening ..

195/03

188/04

383/07

8

130985

Nikoline N.S. Jensen

Ravnsborg Skytteforening ..

187/03

190/02

377/05

9

130637

Emil Hansen

Øster Ulslev Skytteforeni..

188/02

185/00

373/02

10

128874

Nanna H. Klausen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

183/02

177/01

360/03

 

 

1

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

131713 Anders Jensen

 

 

Ravnsborg Skytteforening ..

 

 

169/01

 

 

162/00

 

 

331/01

 

 

1

Riffel, 15m - Mesterskab J1

120122 Melika Andersen

 

 

Ravnsborg Skytteforening ..

 

 

200/10

 

 

200/08

 

 

400/18

2

124029 Kenni Høj

Ravnsborg Skytteforening ..

197/09

200/07

397/16

 

 

 

3

111680 Emil M. Jørgensen

Ravnsborg Skytteforening ..

197/04

199/11

396/15

4

104586 Anders Østergaard

Øster Ulslev Skytteforeni..

196/07

196/05

392/12

 

Riffel, 15m - Mesterskab J2

 

 

 

 

1

113898

Kevin Rej

Ravnsborg Skytteforening ..

199/11

196/07

395/18

2

124027

Mads H. Larsen

Ravnsborg Skytteforening ..

197/06

196/07

393/13

3

102283

Isabel Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

191/04

192/06

383/10

4

123651

Mathias Andersson

Frejlev-Vantore Skyttefor..

166/00

172/00

338/00

 

Riffel, 15m - Mesterskab US2

1

111722 Line Munk-Knudsen

Ravnsborg Skytteforening ..

187/03

183/03

370/06

2

118509 Karina Nielsen

Ravnsborg Skytteforening ..

175/00

183/02

358/02

3

115056 Mikkel Nielsen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

175/00

174/00

349/00

 

 

1

Riffel, 15m - Mesterskab UÅ2

101228 Philip Petersen

 

 

Ravnsborg Skytteforening ..

 

 

195/06

 

 

195/04

 

 

390/10

 

 

1

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

53860     Birgitte Nielsen

 

 

Ravnsborg Skytteforening ..

 

 

189/02

 

 

183/02

 

 

372/04

2

102290 Kim Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

180/01

181/01

361/02

3

53807     Henrik Leon Hansen

Ravnsborg Skytteforening ..

184/01

177/00

361/01

 

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1

54013     Kent Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

175/01

178/02

353/03

2

54015     Kasper Kristensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

177/02

176/00

353/02

 

 

1

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

118508 Renè Nielsen

 

 

Ravnsborg Skytteforening ..

 

 

197/10

 

 

197/07

 

 

394/17

2

90322     Allan Frost

Ravnsborg Skytteforening ..

197/07

197/06

394/13

 

 

1

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

54053     Sonny Strange

 

 

Frejlev-Vantore Skyttefor..

 

 

196/07

 

 

193/04

 

 

389/11

2

122286 Henrik Mikkelsen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

189/05

197/06

386/11

 

 

1

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

130853 Karina Andersson

 

 

Frejlev-Vantore Skyttefor..

 

 

190/02

 

 

191/04

 

 

381/06

2

54024     Conni Janosz

Frejlev-Vantore Skyttefor..

191/01

190/01

381/02

 

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1   53622     Erling Ahmt                               Ravnsborg Skytteforening ..                   190/03                                      196/01                   386/04

 

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1   53583     Lisa Jørgensen                         Ravnsborg Skytteforening ..                   190/01                                      193/05                   383/06

 

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1

80135

Gitte Bach Larsen

Errindlev Skytteforening ..

179/00

179/00

358/00

2

54037

Karl Andersen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

177/03

166/00

343/03

 

 

 

 

Riffel, 15m - Klasse BK1

1

127385

Diana Mortensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

199/10

2

120225

Oscar P. Kristensen

Øster Ulslev Skytteforeni..

197/05

3

128562

Mikkel Johansen

Ravnsborg Skytteforening ..

196/05

 

Riffel, 15m - Klasse BK2

1

133803

Annika Løje

Frejlev-Vantore Skyttefor..

200/11

2

102291

Kristian Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

199/10

2

124622

Jeppe Jensen

Øster Ulslev Skytteforeni..

199/10

4

104598

Niclas Aalborg Jepsen

Øster Ulslev Skytteforeni..

197/08

5

123654

Freya Kristensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

197/07

6

130641

Agnethe Ringsing

Øster Ulslev Skytteforeni..

196/04

7

117249

Rasmus Clausen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

195/06

8

123652

Anna Hansen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

195/05

9

124623

Johan Ringsing

Øster Ulslev Skytteforeni..

193/06

10

125344

Rasmus Nielsen-Borup

Ravnsborg Skytteforening ..

192/05

 

Riffel, 15m - Klasse BK3

1

133776

Mikkel Henriksen

Ravnsborg Skytteforening ..

196/06

2

128935

Christian Heising

Ravnsborg Skytteforening ..

195/03

3

130638

Gustav L. Hansen

Øster Ulslev Skytteforeni..

192/04

4

117248

Mille Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

191/06

5

128916

Siw Aalborg Jepsen

Øster Ulslev Skytteforeni..

191/02

6

130636

Oliver Romme

Øster Ulslev Skytteforeni..

190/03

7

124725

Lukas Kristensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

189/04

8

130637

Emil Hansen

Øster Ulslev Skytteforeni..

188/02

9

130985

Nikoline N.S. Jensen

Ravnsborg Skytteforening ..

187/03

10

128874

Nanna H. Klausen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

183/02

 

Riffel, 15m - Klasse BK4

1    131713  Anders Jensen                          Ravnsborg Skytteforening ..                                                                    169/01

 

Riffel, 15m - Klasse J1

1

120122

Melika Andersen

Ravnsborg Skytteforening ..

200/10

2

124029

Kenni Høj

Ravnsborg Skytteforening ..

197/09

3

111680

Emil M. Jørgensen

Ravnsborg Skytteforening ..

197/04

4

104586

Anders Østergaard

Øster Ulslev Skytteforeni..

196/07

 

Riffel, 15m - Klasse J2

1

113898

Kevin Rej

Ravnsborg Skytteforening ..

199/11

2

124027

Mads H. Larsen

Ravnsborg Skytteforening ..

197/06

3

102283

Isabel Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

191/04

4

123651

Mathias Andersson

Frejlev-Vantore Skyttefor..

166/00

 

 

1

Riffel, 15m - Klasse US2

111722 Line Munk-Knudsen

 

 

Ravnsborg Skytteforening ..

 

 

187/03

2

115056 Mikkel Nielsen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

175/00

 

 

 

2

118509 Karina Nielsen

Ravnsborg Skytteforening ..

175/00

 

 

1

Riffel, 15m - Klasse UÅ2

101228    Philip Petersen

 

 

Ravnsborg Skytteforening ..

 

 

195/06

 

 

1

Riffel, 15m - Klasse VS2

53860     Birgitte Nielsen

 

 

Ravnsborg Skytteforening ..

 

 

189/02

2

53807     Henrik Leon Hansen

Ravnsborg Skytteforening ..

184/01

3

102290 Kim Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

180/01

 

 

Riffel, 15m - Klasse VS3

 

 

1

54015     Kasper Kristensen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

177/02

2

54013     Kent Boesen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

175/01

 

 

1

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

118508 Renè Nielsen

 

 

Ravnsborg Skytteforening ..

 

 

197/10

2

90322     Allan Frost

Ravnsborg Skytteforening ..

197/07

 

 

1

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

54053     Sonny Strange

 

 

Frejlev-Vantore Skyttefor..

 

 

196/07

2

122286 Henrik Mikkelsen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

189/05

 

 

1

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

54024     Conni Janosz

 

 

Frejlev-Vantore Skyttefor..

 

 

191/01

2

130853 Karina Andersson

Frejlev-Vantore Skyttefor..

190/02

 

 

1

Riffel, 15m - Klasse SE1

53622     Erling Ahmt

 

 

Ravnsborg Skytteforening ..

 

 

190/03

 

Riffel, 15m - Klasse SE2

1   53583     Lisa Jørgensen                         Ravnsborg Skytteforening ..                   190/01

 

Riffel, 15m - Klasse SE3

1

80135

Gitte Bach Larsen

Errindlev Skytteforening ..

179/00

2

54037

Karl Andersen

Frejlev-Vantore Skyttefor..

177/03

 

Resultater 27. januar i Ravnsborg

30-01-2018 15:47:36 - DDS SP v.3.16.4.1

RESULTATLISTE
FIRKANTSTÆVNE RAVNSBORG 2018

 

 

 

  Holdkonkurrence: BK
 
1 Frejlev-Vantore Skytteforening
  102291 Kristian Boesen Klasse: MB2 199/09    200/08    399/17  
  117249 Rasmus Clausen Klasse: MB2 198/08    198/06    396/14  
  127385 Diana Mortensen Klasse: MB1 195/09    198/11    393/20  
  123654 Freya Kristensen Klasse: MB2 196/04    195/02    391/06  
  Total 1579/57  
           
 
2 Ravnsborg Skytteforening
  128562 Mikkel Johansen Klasse: MB1 198/07    198/07    396/14  
  111037 Palina Rasmussen Klasse: MB2 200/10    197/06    397/16  
  125344 Rasmus Nielsen-Borup Klasse: MB2 197/08    196/04    393/12  
  131139 Julie Pedersen Klasse: MB4 196/05    195/09    391/14  
  Total 1577/56  
           
 
3 Øster Ulslev Skytteforening
  104598 Niclas Aalborg Jepsen Klasse: MB2 195/05    199/06    394/11  
  120225 Oscar P. Kristensen Klasse: MB1 197/08    199/08    396/16  
  130641 Agnethe Ringsing Klasse: MB2 196/05    199/08    395/13  
  124623 Johan Ringsing Klasse: MB2 195/08    196/06    391/14  
  Total 1576/54  
           
 
4 Errindlev Skytteforening
  M0002 Nicklaas Hansen Klasse: MB4 196/04    191/04    387/08  
  Total 387/08  

 

 

  Holdkonkurrence: Mix
 
1 Ravnsborg Skytteforening
  111680 Emil M. Jørgensen Klasse: MJ1 198/08    199/05    397/13  
  90322 Allan Frost Klasse: MVÅ1 198/09    199/06    397/15  
  101228 Philip Petersen Klasse: MUÅ2 199/10    198/10    397/20  
  120122 Melika Andersen Klasse: MJ1 200/10    198/08    398/18  
  53644 Miriam K. Nielsen Klasse: MUÅ1 196/09    198/09    394/18  
  124029 Kenni Høj Klasse: MJ2 198/07    197/06    395/13  
  Total 2378/97  
           
 
2 Frejlev-Vantore Skytteforening
  54053 Sonny Strange Klasse: MVÅ3 195/03    197/07    392/10  
  102283 Isabel Boesen Klasse: MJ2 194/03    194/06    388/09  
  130853 Karina Andersson Klasse: MVÅ3 192/06    192/05    384/11  
  54024 Conni Janosz Klasse: MVÅ3 186/02    188/02    374/04  
  123651 Mathias Andersson Klasse: MJ2 189/03    178/01    367/04  
  54037 Karl Andersen Klasse: MSE3 167/00    166/00    333/00  
  Total 2238/38  
           
 
3 Errindlev Skytteforening
  120220 Andreas Christiansen Klasse: MJ2 191/04    197/03    388/07  
  120221 Sonny Rasmussen Klasse: MJ2 190/01    193/06    383/07  
  80135 Gitte Bach Larsen Klasse: MSE3 188/03    189/02    377/05  
  53433 Henrik Pedersen Klasse: MVÅ3 186/00    185/02    371/02  
  53399 Lene Henningsen Klasse: MVÅ3 182/00    178/01    360/01  
  Total 1879/22  

 

 

  Holdkonkurrence: Stilling
 
1 Ravnsborg Skytteforening
  111722 Line Munk-Knudsen Klasse: MUS2 187/05    186/04    373/09  
  53860 Birgitte Nielsen Klasse: MVS2 183/01    185/03    368/04  
  53807 Henrik Leon Hansen Klasse: MVS2 179/01    180/01    359/02  
  118509 Karina Nielsen Klasse: MUS2 183/00    179/00    362/00  
  Total 1462/15  
           
 
2 Frejlev-Vantore Skytteforening
  102290 Kim Boesen Klasse: MVS2 185/03    184/00    369/03  
  54015 Kasper Kristensen Klasse: MVS3 172/00    179/02    351/02  
  115056 Mikkel Nielsen Klasse: MUS2 178/02    177/02    355/04  
  54013 Kent Boesen Klasse: MVS3 178/01    175/00    353/01  
  Total 1428/10  

 

 

  Individuelle resultater:

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 1
1 120225 Oscar P. Kristensen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 197/08    199/08    396/16  
2 128562 Mikkel Johansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/07    198/07    396/14  
3 127385 Diana Mortensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 195/09    198/11    393/20  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 2
1 102291 Kristian Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 199/09    200/08    399/17  
2 111037 Palina Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/10    197/06    397/16  
3 117249 Rasmus Clausen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 198/08    198/06    396/14  
4 130641 Agnethe Ringsing 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 196/05    199/08    395/13  
5 104598 Niclas Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 195/05    199/06    394/11  
6 125344 Rasmus Nielsen-Borup 23-008 Ravnsborg Skytteforening 197/08    196/04    393/12  
7 124623 Johan Ringsing 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 195/08    196/06    391/14  
8 123654 Freya Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 196/04    195/02    391/06  
9 123652 Anna Hansen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 193/03    196/09    389/12  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 3
1 128935 Christian Heising 23-008 Ravnsborg Skytteforening 193/07    192/02    385/09  
2 124725 Lukas Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 195/04    188/01    383/05  
3 117248 Mille Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 191/01    190/03    381/04  
4 130985 Nikoline N.S. Jensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 186/05    190/04    376/09  
5 128874 Nanna H. Klausen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 185/02    180/01    365/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 4
1 131139 Julie Pedersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/05    195/09    391/14  
2 M0003 Annika Løje Olsen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 195/05    195/05    390/10  
3 M0002 Nicklaas Hansen 23-013 Errindlev Skytteforening 196/04    191/04    387/08  
4 M0001 Maditten Christensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 188/01    191/03    379/04  
5 131712 Frederik Friis 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 185/01    191/04    376/05  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 1
1 120122 Melika Andersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/10    198/08    398/18  
2 111680 Emil M. Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/08    199/05    397/13  
3 104586 Anders Østergaard 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 198/08    198/06    396/14  
4 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/04    197/03    392/07  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 2
1 124029 Kenni Høj 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/07    197/06    395/13  
2 124027 Mads H. Larsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/05    196/04    392/09  
3 113898 Kevin Rej 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/05    193/04    391/09  
4 120220 Andreas Christiansen 23-013 Errindlev Skytteforening 191/04    197/03    388/07  
5 102283 Isabel Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 194/03    194/06    388/09  
6 120221 Sonny Rasmussen 23-013 Errindlev Skytteforening 190/01    193/06    383/07  
7 131140 Laura Heising 23-008 Ravnsborg Skytteforening 187/05    187/01    374/06  
8 123651 Mathias Andersson 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 189/03    178/01    367/04  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Stilling 2
1 111722 Line Munk-Knudsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 187/05    186/04    373/09  
2 118509 Karina Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 183/00    179/00    362/00  
3 115056 Mikkel Nielsen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 178/02    177/02    355/04  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 1
1 53644 Miriam K. Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/09    198/09    394/18  
2 93567 Sara Hansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/10    196/07    394/17  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 2
1 101228 Philip Petersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 199/10    198/10    397/20  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 2
1 102290 Kim Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 185/03    184/00    369/03  
2 53860 Birgitte Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 183/01    185/03    368/04  
3 53807 Henrik Leon Hansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 179/01    180/01    359/02  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 3
1 54013 Kent Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 178/01    175/00    353/01  
2 54015 Kasper Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 172/00    179/02    351/02  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 1
1 53622 Erling Ahmt 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/06    197/06    392/12  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 2
1 53583 Lisa Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 194/01    194/06    388/07  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 3
1 80135 Gitte Bach Larsen 23-013 Errindlev Skytteforening 188/03    189/02    377/05  
2 54037 Karl Andersen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 167/00    166/00    333/00  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 1
1 90322 Allan Frost 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/09    199/06    397/15  
2 118508 Renè Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 199/09    193/05    392/14  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 2
1 127837 Brian H. Larsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 197/03    197/10    394/13  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 3
1 54053 Sonny Strange 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 195/03    197/07    392/10  
2 130853 Karina Andersson 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 192/06    192/05    384/11  
3 54024 Conni Janosz 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 186/02    188/02    374/04  
4 53433 Henrik Pedersen 23-013 Errindlev Skytteforening 186/00    185/02    371/02  
5 53399 Lene Henningsen 23-013 Errindlev Skytteforening 182/00    178/01    360/01  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab BK Max 10 år
1 128916 Siw Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 194/02    192/06    386/08  
2 130636 Oliver Romme 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 194/06    191/01    385/07  
3 130640 Christian Friis 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 192/04    192/06    384/10  
4 131713 Anders Jensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 153/00    140/00    293/00  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Børn 1
1 128562 Mikkel Johansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/07  
2 120225 Oscar P. Kristensen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 197/08  
3 127385 Diana Mortensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 195/09  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Børn 2
1 111037 Palina Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/10  
2 102291 Kristian Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 199/09  
3 117249 Rasmus Clausen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 198/08  
4 125344 Rasmus Nielsen-Borup 23-008 Ravnsborg Skytteforening 197/08  
5 130641 Agnethe Ringsing 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 196/05  
6 123654 Freya Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 196/04  
7 124623 Johan Ringsing 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 195/08  
8 104598 Niclas Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 195/05  
9 123652 Anna Hansen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 193/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Børn 3
1 124725 Lukas Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 195/04  
2 128935 Christian Heising 23-008 Ravnsborg Skytteforening 193/07  
3 117248 Mille Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 191/01  
4 130985 Nikoline N.S. Jensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 186/05  
5 128874 Nanna H. Klausen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 185/02  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Børn 4
1 131139 Julie Pedersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/05  
2 M0002 Nicklaas Hansen 23-013 Errindlev Skytteforening 196/04  
3 M0003 Annika Løje Olsen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 195/05  
4 M0001 Maditten Christensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 188/01  
5 131712 Frederik Friis 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 185/01  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Junior 1
1 120122 Melika Andersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/10  
2 104586 Anders Østergaard 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 198/08  
2 111680 Emil M. Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/08  
4 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/04  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Junior 2
1 124029 Kenni Høj 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/07  
2 113898 Kevin Rej 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/05  
3 124027 Mads H. Larsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/05  
4 102283 Isabel Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 194/03  
5 120220 Andreas Christiansen 23-013 Errindlev Skytteforening 191/04  
6 120221 Sonny Rasmussen 23-013 Errindlev Skytteforening 190/01  
7 123651 Mathias Andersson 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 189/03  
8 131140 Laura Heising 23-008 Ravnsborg Skytteforening 187/05  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse UNG Stilling 2
1 111722 Line Munk-Knudsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 187/05  
2 118509 Karina Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 183/00  
3 115056 Mikkel Nielsen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 178/02  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 1
1 93567 Sara Hansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/10  
2 53644 Miriam K. Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/09  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 2
1 101228 Philip Petersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 199/10  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 2
1 102290 Kim Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 185/03  
2 53860 Birgitte Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 183/01  
3 53807 Henrik Leon Hansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 179/01  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 3
1 54013 Kent Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 178/01  
2 54015 Kasper Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 172/00  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Senior 1
1 53622 Erling Ahmt 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/06  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Senior 2
1 53583 Lisa Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 194/01  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Senior 3
1 80135 Gitte Bach Larsen 23-013 Errindlev Skytteforening 188/03  
2 54037 Karl Andersen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 167/00  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 1
1 118508 Renè Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 199/09  
2 90322 Allan Frost 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/09  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 2
1 127837 Brian H. Larsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 197/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 3
1 54053 Sonny Strange 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 195/03  
2 130853 Karina Andersson 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 192/06  
3 54024 Conni Janosz 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 186/02  
4 53433 Henrik Pedersen 23-013 Errindlev Skytteforening 186/00  
5 53399 Lene Henningsen 23-013 Errindlev Skytteforening 182/00  

 

 

  Gevær, 15m. - BK Max 10 år
1 130636 Oliver Romme 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 194/06  
2 128916 Siw Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 194/02  
3 130640 Christian Friis 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 192/04  
4 131713 Anders Jensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 153/00  

Resultater 25. november i Øster Ulslev

RESULTATLISTE
Firkantstævne ØUS 2017

 

 

 

  Holdkonkurrence: BK
 
1 Øster Ulslev Skytteforening
  120225 Oscar P. Kristensen Klasse: MB1 199/08    199/05    398/13  
  124622 Jeppe Jensen Klasse: MB2 196/10    198/09    394/19  
  130641 Agnethe Ringsing Klasse: MB2 197/07    198/08    395/15  
  104598 Niclas Aalborg Jepsen Klasse: MB2 196/07    197/06    393/13  
  Total 1580/60  
           
 
2 Frejlev-Vantore Skytteforening
  127385 Diana Mortensen Klasse: MB1 199/10    200/10    399/20  
  102291 Kristian Boesen Klasse: MB2 200/07    198/07    398/14  
  117249 Rasmus Clausen Klasse: MB2 194/06    197/02    391/08  
  123654 Freya Kristensen Klasse: MB2 197/08    195/06    392/14  
  Total 1580/56  
           
 
3 Ravnsborg Skytteforening
  111037 Palina Rasmussen Klasse: MB2 199/08    198/08    397/16  
  128562 Mikkel Johansen Klasse: MB1 197/08    196/09    393/17  
  125344 Rasmus Nielsen-Borup Klasse: MB2 198/08    190/03    388/11  
  128935 Christian Heising Klasse: MBK 191/05    190/04    381/09  
  Total 1559/53  
           
 
4 Errindlev Skytteforening
  M0002 Niklas Hansen Klasse: MB4 194/07    189/03    383/10  
  M0001 Andreas Stævngaard Klasse: MB4 188/00    185/04    373/04  
  Total 756/14  

 

 

  Holdkonkurrence: Mixhold
 
1 Ravnsborg Skytteforening
  120122 Melika Andersen Klasse: MJ1 198/09    200/05    398/14  
  111680 Emil M. Jørgensen Klasse: MJ2 198/11    199/09    397/20  
  124027 Mads H. Larsen Klasse: MJ2 195/04    198/09    393/13  
  101228 Philip Petersen Klasse: MUÅ2 198/07    197/06    395/13  
  113898 Kevin Rej Klasse: MJ2 196/06    197/09    393/15  
  124029 Kenni Høj Klasse: MJ2 199/10    197/11    396/21  
  Total 2372/96  
           
 
2 Frejlev-Vantore Skytteforening
  102283 Isabel Boesen Klasse: MJ2 195/05    198/05    393/10  
  54024 Conni Janosz Klasse: MVÅ3 185/03    197/04    382/07  
  54053 Sonny Strange Klasse: MVÅ3 197/06    197/07    394/13  
  115054 Erika Nielsen Klasse: MVÅ3 191/04    196/05    387/09  
  130853 Karina Andersson Klasse: MVÅ3 194/05    187/01    381/06  
  123651 Mathias Andersson Klasse: MJ2 179/01    179/01    358/02  
  Total 2295/47  
           
 
3 Errindlev Skytteforening
  80135 Gitte Bach Larsen Klasse: MSE3 184/01    191/01    375/02  
  120221 Sonny Rasmussen Klasse: MJ2 186/00    189/02    375/02  
  53249 Bruno Larsen Klasse: MSE3 180/01    186/01    366/02  
  53433 Henrik Pedersen Klasse: MVÅ3 179/03    183/01    362/04  
  53399 Lene Henningsen Klasse: MVÅ3 176/00    182/01    358/01  
  Total 1836/11  
           
 
4 Øster Ulslev Skytteforening
  104586 Anders Østergaard Klasse: MJ1 199/09    199/08    398/17  
  104582 Rie Aalborg Jepsen Klasse: MJ2 183/04    189/00    372/04  
  104596 Andreas Skov Klasse: MJ2 181/01    181/01    362/02  
  Total 1132/23  

 

 

  Holdkonkurrence: US-VS
 
1 Ravnsborg Skytteforening
  111722 Line Munk-Knudsen Klasse: MUS2 183/02    184/01    367/03  
  53807 Henrik Leon Hansen Klasse: MVS2 181/02    184/00    365/02  
  53860 Birgitte Nielsen Klasse: MVS2 187/01    182/03    369/04  
  118509 Karina Nielsen Klasse: MUS2 176/01    179/00    355/01  
  Total 1456/10  
           
 
2 Frejlev-Vantore Skytteforening
  102290 Kim Boesen Klasse: MVS2 179/02    182/01    361/03  
  115056 Mikkel Nielsen Klasse: MUS2 185/02    182/00    367/02  
  54013 Kent Boesen Klasse: MVS3 180/00    182/02    362/02  
  54015 Kasper Kristensen Klasse: MVS3 183/03    176/01    359/04  
  Total 1449/11  
           
 
3 Øster Ulslev Skytteforening
  M0003 Anders Lyck Klasse: MVS3 185/01    180/03    365/04  
  Total 365/04  

 

 

  Individuelle resultater:

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 1
1 127385 Diana Mortensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 199/10    200/10    399/20  
2 120225 Oscar P. Kristensen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 199/08    199/05    398/13  
3 128562 Mikkel Johansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 197/08    196/09    393/17  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 2
1 102291 Kristian Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 200/07    198/07    398/14  
2 111037 Palina Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 199/08    198/08    397/16  
3 130641 Agnethe Ringsing 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 197/07    198/08    395/15  
4 124622 Jeppe Jensen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 196/10    198/09    394/19  
5 104598 Niclas Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 196/07    197/06    393/13  
6 123654 Freya Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 197/08    195/06    392/14  
7 117249 Rasmus Clausen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 194/06    197/02    391/08  
8 124623 Johan Ringsing 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 195/06    194/03    389/09  
9 125344 Rasmus Nielsen-Borup 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/08    190/03    388/11  
10 123652 Anna Hansen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 187/03    193/01    380/04  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 3
1 117248 Mille Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 193/04    189/01    382/05  
2 124725 Lukas Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 190/03    191/03    381/06  
3 128874 Nanna H. Klausen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 183/02    185/02    368/04  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 4
1 M0002 Niklas Hansen 23-013 Errindlev Skytteforening 194/07    189/03    383/10  
2 M0001 Andreas Stævngaard 23-013 Errindlev Skytteforening 188/00    185/04    373/04  
3 131498 Marcus Larsen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 185/02    183/03    368/05  
4 M0006 Frederik Friis 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 184/03    183/01    367/04  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 1
1 120122 Melika Andersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/09    200/05    398/14  
2 104586 Anders Østergaard 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 199/09    199/08    398/17  
3 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/03    195/04    390/07  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 2
1 111680 Emil M. Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/11    199/09    397/20  
2 124029 Kenni Høj 23-008 Ravnsborg Skytteforening 199/10    197/11    396/21  
3 124027 Mads H. Larsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/04    198/09    393/13  
4 102283 Isabel Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 195/05    198/05    393/10  
5 113898 Kevin Rej 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/06    197/09    393/15  
6 120221 Sonny Rasmussen 23-013 Errindlev Skytteforening 186/00    189/02    375/02  
7 104582 Rie Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 183/04    189/00    372/04  
8 104596 Andreas Skov 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 181/01    181/01    362/02  
9 123651 Mathias Andersson 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 179/01    179/01    358/02  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Stilling 2
1 111722 Line Munk-Knudsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 183/02    184/01    367/03  
2 115056 Mikkel Nielsen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 185/02    182/00    367/02  
3 118509 Karina Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 176/01    179/00    355/01  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 2
1 101228 Philip Petersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/07    197/06    395/13  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 2
1 53860 Birgitte Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 187/01    182/03    369/04  
2 53807 Henrik Leon Hansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 181/02    184/00    365/02  
3 102290 Kim Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 179/02    182/01    361/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 3
1 M0003 Anders Lyck 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 185/01    180/03    365/04  
2 54013 Kent Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 180/00    182/02    362/02  
3 54015 Kasper Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 183/03    176/01    359/04  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 2
1 53583 Lisa Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 193/05    195/05    388/10  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 3
1 80135 Gitte Bach Larsen 23-013 Errindlev Skytteforening 184/01    191/01    375/02  
2 53249 Bruno Larsen 23-013 Errindlev Skytteforening 180/01    186/01    366/02  
3 54037 Karl Andersen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 167/01    166/00    333/01  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 1
1 118508 Renè Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 193/06    197/07    390/13  
2 90322 Allan Frost 23-008 Ravnsborg Skytteforening 194/06    191/01    385/07  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 3
1 54053 Sonny Strange 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 197/06    197/07    394/13  
2 127837 Brian H. Larsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/05    198/04    393/09  
3 115054 Erika Nielsen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 191/04    196/05    387/09  
4 54024 Conni Janosz 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 185/03    197/04    382/07  
5 130853 Karina Andersson 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 194/05    187/01    381/06  
6 53433 Henrik Pedersen 23-013 Errindlev Skytteforening 179/03    183/01    362/04  
7 53399 Lene Henningsen 23-013 Errindlev Skytteforening 176/00    182/01    358/01  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab BK u. 10 år
1 128916 Siw Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 196/06    189/01    385/07  
2 128935 Christian Heising 23-008 Ravnsborg Skytteforening 191/05    190/04    381/09  
3 130636 Oliver Romme 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 188/03    192/04    380/07  
4 130638 Gustav L. Hansen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 188/03    185/01    373/04  
5 130640 Christian Friis 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 184/02    187/02    371/04  
6 130637 Emil Hansen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 186/01    183/01    369/02  
7 130985 Nikoline N.S. Jensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 182/02    186/05    368/07  
8 M0004 Alexander Holtmann 23-008 Ravnsborg Skytteforening 174/00    181/01    355/01  
9 M0005 Anders Jensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 155/00    163/01    318/01  
10 130987 Adrian S. Héise 23-008 Ravnsborg Skytteforening 175/00    134/02    309/02  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Børn 1
1 127385 Diana Mortensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 199/10  
2 120225 Oscar P. Kristensen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 199/08  
3 128562 Mikkel Johansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 197/08  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Børn 2
1 102291 Kristian Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 200/07  
2 111037 Palina Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 199/08  
3 125344 Rasmus Nielsen-Borup 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/08  
4 123654 Freya Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 197/08  
5 130641 Agnethe Ringsing 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 197/07  
6 124622 Jeppe Jensen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 196/10  
7 104598 Niclas Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 196/07  
8 124623 Johan Ringsing 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 195/06  
9 117249 Rasmus Clausen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 194/06  
10 123652 Anna Hansen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 187/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Børn 3
1 117248 Mille Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 193/04  
2 124725 Lukas Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 190/03  
3 128874 Nanna H. Klausen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 183/02  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Børn 4
1 M0002 Niklas Hansen 23-013 Errindlev Skytteforening 194/07  
2 M0001 Andreas Stævngaard 23-013 Errindlev Skytteforening 188/00  
3 131498 Marcus Larsen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 185/02  
4 M0006 Frederik Friis 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 184/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Junior 1
1 104586 Anders Østergaard 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 199/09  
2 120122 Melika Andersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/09  
3 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Junior 2
1 124029 Kenni Høj 23-008 Ravnsborg Skytteforening 199/10  
2 111680 Emil M. Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/11  
3 113898 Kevin Rej 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/06  
4 102283 Isabel Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 195/05  
5 124027 Mads H. Larsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/04  
6 120221 Sonny Rasmussen 23-013 Errindlev Skytteforening 186/00  
7 104582 Rie Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 183/04  
8 104596 Andreas Skov 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 181/01  
9 123651 Mathias Andersson 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 179/01  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse UNG Stilling 2
1 115056 Mikkel Nielsen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 185/02  
2 111722 Line Munk-Knudsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 183/02  
3 118509 Karina Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 176/01  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 2
1 101228 Philip Petersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/07  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 2
1 53860 Birgitte Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 187/01  
2 53807 Henrik Leon Hansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 181/02  
3 102290 Kim Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 179/02  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 3
1 M0003 Anders Lyck 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 185/01  
2 54015 Kasper Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 183/03  
3 54013 Kent Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 180/00  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Senior 2
1 53583 Lisa Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 193/05  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Senior 3
1 80135 Gitte Bach Larsen 23-013 Errindlev Skytteforening 184/01  
2 53249 Bruno Larsen 23-013 Errindlev Skytteforening 180/01  
3 54037 Karl Andersen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 167/01  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 1
1 90322 Allan Frost 23-008 Ravnsborg Skytteforening 194/06  
2 118508 Renè Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 193/06  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 3
1 54053 Sonny Strange 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 197/06  
2 127837 Brian H. Larsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/05  
3 130853 Karina Andersson 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 194/05  
4 115054 Erika Nielsen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 191/04  
5 54024 Conni Janosz 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 185/03  
6 53433 Henrik Pedersen 23-013 Errindlev Skytteforening 179/03  
7 53399 Lene Henningsen 23-013 Errindlev Skytteforening 176/00  

 

 

  Gevær, 15m. - BK u. 10 år
1 128916 Siw Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 196/06  
2 128935 Christian Heising 23-008 Ravnsborg Skytteforening 191/05  
3 130636 Oliver Romme 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 188/03  
3 130638 Gustav L. Hansen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 188/03  
5 130637 Emil Hansen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 186/01  
6 130640 Christian Friis 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 184/02  
7 130985 Nikoline N.S. Jensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 182/02  
8 130987 Adrian S. Héise 23-008 Ravnsborg Skytteforening 175/00  
9 M0004 Alexander Holtmann 23-008 Ravnsborg Skytteforening 174/00  
10 M0005 Anders Jensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 155/00  

Resultater 28. oktober i Errindlev

RESULTATLISTE
FIRKANTSKYDNING 1 ERRINDLEV 2017 - 2018

 

 

 

  Holdkonkurrence: Børnehold
 
1 Frejlev-Vantore Skytteforening
  127385 Diana Mortensen Klasse: MB1 198/08    198/07    396/15  
  102291 Kristian Boesen Klasse: MB2 197/07    195/05    392/12  
  123652 Anna Hansen Klasse: MB2 198/08    194/05    392/13  
  123654 Freya Kristensen Klasse: MB2 198/04    194/05    392/09  
  Total 1572/49  
           
 
2 Ravnsborg Skytteforening
  128562 Mikkel Johansen Klasse: MB1 198/07    199/08    397/15  
  111037 Palina Rasmussen Klasse: MB2 195/07    198/08    393/15  
  125344 Rasmus Nielsen-Borup Klasse: MB2 197/08    196/07    393/15  
  128935 Christian Heising Klasse: MB3 195/03    190/03    385/06  
  Total 1568/51  
           
 
3 Øster Ulslev Skytteforening
  104598 Niclas Aalborg Jepsen Klasse: MB2 193/03    199/11    392/14  
  120225 Oscar P. Kristensen Klasse: MB1 197/08    198/05    395/13  
  124622 Jeppe Jensen Klasse: MB2 194/03    197/02    391/05  
  124623 Johan Ringsing Klasse: MB2 195/05    194/04    389/09  
  Total 1567/41  
           
 
4 Errindlev Skytteforening
  M0001 Nicklas Hansen Klasse: MB4 190/02    191/03    381/05  
  Total 381/05  

 

 

  Holdkonkurrence: MIXHOLD
 
1 Ravnsborg Skytteforening
  111680 Emil M. Jørgensen Klasse: MJ2 200/07    199/10    399/17  
  120122 Melika Andersen Klasse: MJ2 200/14    199/10    399/24  
  124029 Kenni Høj Klasse: MJ2 198/07    199/08    397/15  
  53583 Lisa Jørgensen Klasse: MSE2 198/09    198/08    396/17  
  101228 Philip Petersen Klasse: MUÅ2 199/08    197/05    396/13  
  113898 Kevin Rej Klasse: MJ2 198/06    197/06    395/12  
  Total 2382/98  
           
 
2 Errindlev Skytteforening
  120220 Andreas Christiansen Klasse: MJ2 186/02    190/01    376/03  
  53433 Henrik Pedersen Klasse: MVÅ3 189/04    190/02    379/06  
  120221 Sonny Rasmussen Klasse: MJ2 189/04    189/00    378/04  
  120219 Bendt Hansen Klasse: MSE3 179/01    187/02    366/03  
  53249 Bruno Larsen Klasse: MSE3 181/01    183/00    364/01  
  53399 Lene Henningsen Klasse: MVÅ3 193/02    182/01    375/03  
  Total 2238/20  
           
 
3 Frejlev-Vantore Skytteforening
  102283 Isabel Boesen Klasse: MJ2 193/05    194/03    387/08  
  54053 Sonny Strange Klasse: MVÅ3 194/06    194/06    388/12  
  130853 Karina Andersson Klasse: MVÅ3 192/04    191/04    383/08  
  123651 Mathias Andersson Klasse: MJ2 179/03    177/00    356/03  
  54037 Karl Andersen Klasse: MSE3 168/02    172/00    340/02  
  Total 1854/33  
           
 
4 Øster Ulslev Skytteforening
  104586 Anders Østergaard Klasse: MJ1 198/06    196/06    394/12  
  104596 Andreas Skov Klasse: MJ2 190/03    188/02    378/05  
  Total 772/17  

 

 

  Holdkonkurrence: US VS
 
1 Ravnsborg Skytteforening
  111722 Line Munk-Knudsen Klasse: MUS2 185/00    185/03    370/03  
  53860 Birgitte Nielsen Klasse: MVS2 184/02    184/02    368/04  
  53807 Henrik Leon Hansen Klasse: MVS2 181/02    180/01    361/03  
  118509 Karina Nielsen Klasse: MUS2 172/00    169/00    341/00  
  Total 1440/10  
           
 
2 Frejlev-Vantore Skytteforening
  102290 Kim Boesen Klasse: MVS2 182/03    186/01    368/04  
  115056 Mikkel Nielsen Klasse: MUS2 178/01    183/02    361/03  
  54013 Kent Boesen Klasse: MVS3 175/01    179/02    354/03  
  54015 Kasper Kristensen Klasse: MVS3 179/00    177/02    356/02  
  Total 1439/12  

 

 

  Individuelle resultater:

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 1
1 128562 Mikkel Johansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/07    199/08    397/15  
2 127385 Diana Mortensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 198/08    198/07    396/15  
3 120225 Oscar P. Kristensen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 197/08    198/05    395/13  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 2
1 111037 Palina Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/07    198/08    393/15  
2 125344 Rasmus Nielsen-Borup 23-008 Ravnsborg Skytteforening 197/08    196/07    393/15  
3 104598 Niclas Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 193/03    199/11    392/14  
4 102291 Kristian Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 197/07    195/05    392/12  
5 123652 Anna Hansen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 198/08    194/05    392/13  
6 123654 Freya Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 198/04    194/05    392/09  
7 124622 Jeppe Jensen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 194/03    197/02    391/05  
8 124623 Johan Ringsing 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 195/05    194/04    389/09  
9 117249 Rasmus Clausen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 196/04    190/05    386/09  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 3
1 117248 Mille Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 194/03    193/04    387/07  
2 128935 Christian Heising 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/03    190/03    385/06  
3 124725 Lukas Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 189/02    194/03    383/05  
4 128874 Nanna H. Klausen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 186/02    181/02    367/04  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 4
1 130641 Agnethe Ringsing 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 195/05    195/03    390/08  
2 M0001 Nicklas Hansen 23-013 Errindlev Skytteforening 190/02    191/03    381/05  
3 M0004 Yonas Johansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 179/00    181/01    360/01  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 1
1 104586 Anders Østergaard 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 198/06    196/06    394/12  
2 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/03    191/02    387/05  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 2
1 120122 Melika Andersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/14    199/10    399/24  
2 111680 Emil M. Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/07    199/10    399/17  
3 124029 Kenni Høj 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/07    199/08    397/15  
4 113898 Kevin Rej 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/06    197/06    395/12  
5 124027 Mads H. Larsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/04    194/05    389/09  
6 102283 Isabel Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 193/05    194/03    387/08  
7 119919 Louise Eriksen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 193/05    193/08    386/13  
8 120221 Sonny Rasmussen 23-013 Errindlev Skytteforening 189/04    189/00    378/04  
9 104596 Andreas Skov 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 190/03    188/02    378/05  
10 120220 Andreas Christiansen 23-013 Errindlev Skytteforening 186/02    190/01    376/03  
11 123651 Mathias Andersson 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 179/03    177/00    356/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Stilling 2
1 111722 Line Munk-Knudsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 185/00    185/03    370/03  
2 115056 Mikkel Nielsen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 178/01    183/02    361/03  
3 118509 Karina Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 172/00    169/00    341/00  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 2
1 101228 Philip Petersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 199/08    197/05    396/13  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 2
1 102290 Kim Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 182/03    186/01    368/04  
2 53860 Birgitte Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 184/02    184/02    368/04  
3 53807 Henrik Leon Hansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 181/02    180/01    361/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 3
1 54015 Kasper Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 179/00    177/02    356/02  
2 54013 Kent Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 175/01    179/02    354/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 1
1 53622 Erling Ahmt 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/06    199/03    395/09  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 2
1 53583 Lisa Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/09    198/08    396/17  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 3
1 120219 Bendt Hansen 23-013 Errindlev Skytteforening 179/01    187/02    366/03  
2 53249 Bruno Larsen 23-013 Errindlev Skytteforening 181/01    183/00    364/01  
3 80135 Gitte Bach Larsen 23-013 Errindlev Skytteforening 168/00    180/01    348/01  
4 54037 Karl Andersen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 168/02    172/00    340/02  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 1
1 118508 Renè Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 194/06    197/05    391/11  
2 90322 Allan Frost 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/08    192/04    388/12  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 3
1 54053 Sonny Strange 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 194/06    194/06    388/12  
2 127837 Brian H. Larsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/08    191/03    387/11  
3 130853 Karina Andersson 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 192/04    191/04    383/08  
4 53433 Henrik Pedersen 23-013 Errindlev Skytteforening 189/04    190/02    379/06  
5 90325 Lone Frost 23-008 Ravnsborg Skytteforening 189/01    190/04    379/05  
6 53399 Lene Henningsen 23-013 Errindlev Skytteforening 193/02    182/01    375/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Mesterskab Klasse under 10 år
1 128916 Siw Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 185/03    187/01    372/04  
2 M0003 Nikoline N.S. Jensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 185/00    185/02    370/02  
3 130636 Oliver Romme 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 183/02    181/01    364/03  
4 130638 Gustav L. Hansen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 178/01    180/01    358/02  
5 M0005 Adrian Schov He´ise 23-008 Ravnsborg Skytteforening 176/00    180/00    356/00  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Børn 1
1 127385 Diana Mortensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 198/08  
2 128562 Mikkel Johansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/07  
3 120225 Oscar P. Kristensen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 197/08  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Børn 2
1 123652 Anna Hansen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 198/08  
2 123654 Freya Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 198/04  
3 125344 Rasmus Nielsen-Borup 23-008 Ravnsborg Skytteforening 197/08  
4 102291 Kristian Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 197/07  
5 117249 Rasmus Clausen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 196/04  
6 111037 Palina Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/07  
7 124623 Johan Ringsing 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 195/05  
8 124622 Jeppe Jensen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 194/03  
9 104598 Niclas Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 193/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Børn 3
1 128935 Christian Heising 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/03  
2 117248 Mille Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 194/03  
3 124725 Lukas Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 189/02  
4 128874 Nanna H. Klausen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 186/02  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Børn 4
1 130641 Agnethe Ringsing 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 195/05  
2 M0001 Nicklas Hansen 23-013 Errindlev Skytteforening 190/02  
3 M0004 Yonas Johansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 179/00  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Junior 1
1 104586 Anders Østergaard 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 198/06  
2 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Junior 2
1 120122 Melika Andersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/14  
2 111680 Emil M. Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/07  
3 124029 Kenni Høj 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/07  
4 113898 Kevin Rej 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/06  
5 124027 Mads H. Larsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 195/04  
6 102283 Isabel Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 193/05  
6 119919 Louise Eriksen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 193/05  
8 104596 Andreas Skov 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 190/03  
9 120221 Sonny Rasmussen 23-013 Errindlev Skytteforening 189/04  
10 120220 Andreas Christiansen 23-013 Errindlev Skytteforening 186/02  
11 123651 Mathias Andersson 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 179/03  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse UNG Stilling 2
1 111722 Line Munk-Knudsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 185/00  
2 115056 Mikkel Nielsen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 178/01  
3 118509 Karina Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 172/00  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 2
1 101228 Philip Petersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 199/08  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 2
1 53860 Birgitte Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 184/02  
2 102290 Kim Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 182/03  
3 53807 Henrik Leon Hansen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 181/02  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 3
1 54015 Kasper Kristensen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 179/00  
2 54013 Kent Boesen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 175/01  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Senior 1
1 53622 Erling Ahmt 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/06  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Senior 2
1 53583 Lisa Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 198/09  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Senior 3
1 53249 Bruno Larsen 23-013 Errindlev Skytteforening 181/01  
2 120219 Bendt Hansen 23-013 Errindlev Skytteforening 179/01  
3 54037 Karl Andersen 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 168/02  
4 80135 Gitte Bach Larsen 23-013 Errindlev Skytteforening 168/00  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 1
1 90322 Allan Frost 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/08  
2 118508 Renè Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 194/06  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 3
1 127837 Brian H. Larsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 196/08  
2 54053 Sonny Strange 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 194/06  
3 53399 Lene Henningsen 23-013 Errindlev Skytteforening 193/02  
4 130853 Karina Andersson 23-007 Frejlev-Vantore Skytteforening 192/04  
5 53433 Henrik Pedersen 23-013 Errindlev Skytteforening 189/04  
6 90325 Lone Frost 23-008 Ravnsborg Skytteforening 189/01  

 

 

  Gevær, 15m. - Klasse under 10 år
1 128916 Siw Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 185/03  
2 M0003 Nikoline N.S. Jensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 185/00  
3 130636 Oliver Romme 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 183/02  
4 130638 Gustav L. Hansen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 178/01  
5 M0005 Adrian Schov He´ise 23-008 Ravnsborg Skytteforening 176/00  

Skriv en ny kommentar: (Klik her)

123hjemmeside.dk
Tegn tilbage: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

13.10 | 12:34

heh heh

...
07.08 | 09:57

Hej Simone! Ja da, det foregår tirsdag aften kl. 19.00 og koster 35,-kr. Vi starter på tirsdag den 13. august Mvh Bruno

...
06.08 | 19:42

Hej med jer, Kan man godt prøve pistol skydning hos jer? I så fald hvornår og til hvilken pris? Mvh. Simone

...
09.11 | 16:21

Hej Steen!
det kan du sagtens, du møder bare op en onsdag aften kl. 19.00 så er Bjarne eller Johnny klar til at guide dig igennem.
Mvh Bruno

...
Du kan lide denne side